В рамках проведення тижня «Інформатики та ОТ» в гр.АР-103 і АР-104 проведено відкритий виховний захід «Що?-Де?-Коли?» викладач Маламан Р.М. В даному турнірі були задіяні журі, студенти КН-307-Д’яков Р., Парубченко В. і КН-207-Дзундза В. Перемогла команда АР-104.













This Post Has 0 Comments