Загальна інформація
Реєстрація

Archive for Февраль, 2016

Виставка Терновського Михайла Володимировича

  У виставковому залі Миколаївського обласного краєзнавчого музею відкрилася традиційна виставка пам’яті автора книг « Історії яхт – клубу » , « Подорож на «Ікарі» в Америку і назад » , «Водолазні історії» , потомственого водолаза і яхтсмена, учасник трансатлантичної регати «Рейс – 2000» відомої  яхти «Ікар», під назвою «Да пребудет судьба наших берегов крылата парусами» Терновського Михайла Володимировича. 22…read more →

Фотовиставка “Революція Гідності”

20 лютого 2016 року студенти МБК КНУБА відвідали фотовиставку в Обласному краєзнавчому музеї  присвячену подіям  революції Гідності.

Змагання з волейболу

19.02.2016 року в спортивному залі МБК КНУБА пройшли фінальні змагання серед груп з волейболу присвячені 27-мій річниці виводу військ колишнього СРСР з території Афганістану І місце посіла група  Б-102 ІІ місце – БМ-106 ІІІ місце – Б-301      

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

Студенти МБК КНУБА  до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан провели спільні заходи у Афганському залі Обласного краєзнавчого музею.

Екологічна гра-вікторина

Проведена пізнавальна екологічна гра- вікторина в групах  БМ-106, ЕМ-105.   Студенти відповідали на цікаві питання про навколишній світ, продовжували прислів`я , розширяючи свій кругозір. Найактивнішими  студентами були Жига Денис та Цимбал Дмитро. Перемогла команда ЕМ -105.

«Українська революція: Миколаївщина. Герої Крут»

02.02.2016 р. в групах 3 та 4 курсу сумістно з Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм проводився виховний захід на тему: «Українська революція: Миколаївщина. Герої Крут». Студенти ознайомилися з подіями 1918р.(бій під Крутами), прослухали занотовані спогади очевидців , подивилися фотоматеріал подій, та обговорили тему і зробили висновки про вплив розглянутих подій на подальшу історію України.  

Виховний захід “Шкідливість тютюнопаління”

В групах  першого курсу БМ-106 та ЕМ -105 проведений виховний захід на тему “Шкідливість тютюнопаління”. Студенти підготували статистичний матеріал, який проаналізували разом і переглянули  та обговорили відеоматеріали про шкідливий вплив тютюну.

Телефони горячих ліній

Телефони горячих ліній з питань запобігання та виявлення корупцій у ВНЗ (0512) 37-51-70 (0512) 37-92-74