Загальна інформація
Реєстрація

Archive for Сентябрь, 2019

День відкритих дверей

28 вересня 2019 року відбувся День відкритих дверей для майбутніх студентів, які мали змогу ознайомитися з матеріальною базою закладу освіти, специфікою підготовки майбутніх фахівців та особливостями вступної кампанії 2020 року. Бажаючі мали змогу долучитися до підготовчих курсів.

Всеукраїнський спортивно-масовий захід, присвячений Міжнародному дню студентського спорту

20.09.2019р. студенти Миколаївського будівельного коледжу КНУБА прийняли участь у Всеукраїнському спортивно-масовому заході, присвяченому Міжнародному дню студентського спорту.

Студенти групи Ар-103 побували на екскурсії вулицею Адміральською

17 вересня студенти групи Ар-103 побували на екскурсії вулицею Адміральською. Екскурсовод Молодіжного бюро коледжу Чучуменко Ігор (гр.КН-207) розповів про історію розбудови площі Соборної. Цікава історія Миколаївського зоопарку, який колись розташовувався на розі Московської та Адміральської. Трагічна доля міського голови Леонтовича, який, свого часу, завідував зоопарком. Він загинув під час репресій.

Виїзні заняття на базі суднобудівного заводу ТОВ СП «Нібулон»

Чи можна одночасно об’єднувати свято з підвищенням професійності?! Звичайно, що так! Миколаївський будівельний коледж КНУБА з успіхом впроваджує у освітню структуру кейс-методи навчання за для формування професійних компетенцій наших Випускників. У рамка Міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019 і найбільшій в Україні спеціалізованій Міжнародній виставці «Суднобудування і водний транспорт-2019 на базі суднобудівного заводу ТОВ СП «Нібулон», викладачами коледжу були проведені…read more →

ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСАДУ РЕКТОРА КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ КУЛІКОВА ПЕТРА МУСІЙОВИЧА

Відзначення Дня партизанської слави в Миколаївській області

20 вересня 2019 р. студенти Миколаївського будівельного коледжу КНУБА прийняли участь у заході присвяченому відзначенню Дня партизанської слави в Миколаївській області та покладанні квітів до пам’ятника В.О.Лягіну.

Foot-квест “Історичний Миколаїв. Вулиця Соборна”

12 вересня три команди нашого коледжу взяли участь в ювілейному 10 foot-квесті “Історичний Миколаїв. Вулиця Соборна” циклу “Історичний Миколаїв” в рамках акції “Великий марафон юних краєзнавців”, організованому Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва. У вуличному квесті взяли участь 7 команд навчальних закладів нашого міста: студенти Миколаївського національного університету імені Петра Могили, Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, Миколаївського політехнічного…read more →

Виховна година на тему «Ніколи знову…», присвячена роковинам початку Другої світової війни

17.09.2019 в групах КН-107 (кл. керівник Ісакова О.В.) і КН-307 (кл. керівник Круковська В.О.) відбулась виховна година на тему «Ніколи знову…», присвячена роковинам початку Другої світової війни. Друга світова війна почалася 1 вересня 1939 року і тривала до 2 вересня 1945 року. Студенти зустрілися з головою Миколаївського меморіалу товариства політв’язнів і репресованих Юрієм Зайцевим, котрий розповів про підпілля ОУН на…read more →

Екскурсія “Люби і знай свій рідний край”

10 вересня студенти групи ЕМ-105 з викладачем географії побували на екскурсії “Люби і знай свій рідний край”. В невимушеній атмосфері студенти дізнавались про буремне минуле нашого міста, доповнювали розповідь викладача власними спостереженнями та інформацією з сучасних джерел, цікавились архітектурними об’єктами, милувалися красою нашого рідного міста.

Екскурсія “Серце міста: рідний коледж”

03 вересня викладачем Каральною Н.О проведена екскурсія “Серце міста: рідний коледж” для студентів першого курсу гр. Б-101. Студенти ознайомились з історичним минулим одного з куточків рідного міста, архітектурними особливостями, будівельними матеріалами,які використовувались у минулому, архітектурними стилями та власне архітекторами, які розбудовували наше місто.

12