Загальна інформація
Реєстрація

Archive for Март, 2020

Модернізація системи енергоспоживання, як спосіб підвищення енергоефективності будівлі

Сучасні українські міста характеризуються значним підвищенням споживання електричної енергії комунально-побутового сектору. Ситуація, що склалася у мережах Миколаївщини значно впливає на показники якості електроенергії. Випадкова та різка зміна напруги мережі приводе до погіршення якості електроенергії, як наслідок – вихід зі строю та зниження терміну експлуатації електрообладнання, значне зниження ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. Миколаївський будівельний коледж КНУБА, не може стояти в стороні. Саме плідна співпраця…read more →

День народження Кобзаря

6 березня студенти груп АР-104, Б-202 та КН-208 разом з адміністрацією та викладачами коледжу Гончаровою Н.В., Розмарицею С.А. та Коноваловою Т.В. взяли участь у міському заході до 206-ї річниці з Дня народження Кобзаря.

Зустріч випускників коледжу із відповідальним секретарем Приймальної комісії КНУБА

У Миколаївському будівельному коледжі КНУБА відбулася зустріч випускників коледжу за спеціальностями : 191 “Архітектура та містобудування” 192 “Будівництво та цивільна інженерія” 133 “Галузеве машинобудування” 121 “Інженерія програмного забезпечення” із відповідальним секретарем Приймальної комісії Київського національного університету будівництва і архітектури Мариною Володимирівною Суханевич, яка розповіла студентам про особливості вступу 2020 та відповіла на запитання. Також для студентів спеціальності 192 “Будівництво та…read more →

Презентація платформи “Мрійдій”

Студенти груп КН-107 та КН-207 разом з викладачами Шульгою Т.М. та Розмарицею С.А. відвідали презентацію платформи “Мрійдій”. Представник платформи Олена Істоміна розповіла про можливості платформи, її завдання, показала реалізовані проєкти.

“Богатирські ігри”

10.03.2020 викладачі ЦК Фізичного виховання та Захисту Вітчизни – Рябініна С.М. та Боднійчук Д.А. провели спортивні змагання “Богатирські ігри” для студентів Миколаївського будівельного коледжу КНУБА, які проживають в гуртожитку. Змагання пройшли весело та емоційно. Учасники нагороджені подарунками, вболівальники та помічники солодощами.

Показова класна година “Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк”

Для студентів груп ЕМ-105, Б-101, АР-103 та КН-107 викладачами Розмарицею С.А. та Шульгою Т.М. було проведено показову класну годину “Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк”, під час якої студенти ознайомилися з цікавими фактами життя і творчості геніального Кобзаря.

Заходи присвячені Шевченківським дням

6 березня 2020 р. студенти І і ІІ курсів МБК КНУБА завершили цикл спільних заходів із Миколаївським обласним художнім музеєм ім. В.В. Верещагіна, присвячених Шевченківським дням. В рамках взаємодії музею з навчальними закладами студенти у супроводі викладачів Гончарової Н.В. та Розмариці С.А., ознайомилися із факсимільними офортами Тараса Шевченка, які зберігаються у музейних сховищах, поглибили знання про Кобзаря, як художника, письменника,…read more →

Студентська науково-практична конференція «Хіммотологія наземних транспортно-технологічних засобів. Рідини гідравлічні»

5 березня 2020р. в МБК пройшла Студентська науково-практична конференція «Хіммотологія наземних транспортно-технологічних засобів. Рідини гідравлічні» до 90-річчя КНУБА. Мета конференції: надати студентам зі спец. 133 «Галузеве машинобудування» в межах вивчення дисциплін «Експлуатаційні матеріали», «Гідравліка, гідро- та пневмоприводи» (гр. БМ-306) та «Експлуатація перевантажувальних машин» (гр. ЕМ-305) додаткові поглибленні відомості про склад, властивості, позначення, характеристики, асортимент та раціональне застосування сучасних гідравлічних рідин…read more →

Волейбольний батл

5 березня 2020 року пройшов волейбольний батл між групами АР-203 і АР-304. По умовам батлу до гри допускаються два хлопця і чотири дівчини. І партія 18:16 на користь групи АР-304 ІІ партія 16:14 на користь групи АР-203 ІІІ партія 10:17 на користь групи АР-304 Загальний рахунок 2:1 на користь групи АР-304. Дякуємо всім учасникам волейбольного батлу!

Фінальні змагання з волейболу

3 березня 2020 року закінчилися фінальні зустрічі навчальних груп у змаганнях з волейболу до 90-річниці Київського національного університету будівництва і архітектури. Переможцями змагань стали студенти групи ЕМ-305, друге місце посіли студенти групи БМ-406, третє місце-студенти групи КН-207.

12