Загальна інформація
Реєстрація

Archive for Май, 2016

Відкрита виховна година “Сторінками історії та географії Великобританії та США””

24.05.2016 у приміщенні актової зали МБК КНУБА викладачами іноземних мов комісії філологічних дисциплін було проведено відкриту виховну годину “Сторінками історії та географії Великобританії  та США”.  Активну участь взяли студенти Пушкаш О., Артеменко С., Угнівенко К. (гр. АР-104); Парфеєвець О. (гр. Б-102); Станкевич Р. (гр. Б-101).

Обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед юнаків

Студент групи КН-207 прийняв активну участь в обласних змаганнях з пожежно-прикладного спорту серед юнаків. Миколаївський будівельний коледж отримав подяку за активну участь в обласних змаганнях з пожежно-прикладного спорту серед юнаків та плідний внесок у розвиток та діяльність громадського дитячого руху Дружин юних пожежних.

«День Європи 2016»

21 травня 2016 року відбулося святкування «День Європи 2016» в Миколаєві». Студенти МБК КНУБА прийняли участь у святкуванні. Класні керівники І курсу разом зі студентами організували участь у параді і презентацію республіки Словенія.

Вітаємо!

Студент Миколаївського будівельного коледжу КНУБА в цьому році отримав перемогу на обласній олімпіаді з математики серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Конюхов Микита  зі своїм викладачем Ісаковою Олександрою Володимирівною прийняв участь в VIІ Всеукраїнській олімпіаді з математики у місті Дніпропетровськ.

Відкрита виховна година присвячена святкуванню Дня Європи

17.05.2016 р. у приміщенні Миколаївського будівельного коледжу викладачами іноземних мов комісії філологічних  дисциплін було проведено  відкриту виховну годину серед студентів  І-го курсу, присвячену святкуванню Дня Європи.

Безоплатна вторинна правова допомога

Студенти навчального закладу 19.05.2016 року зустрілися з директорами двох Миколаївських місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги Антонцем О.В. та Матвієнко О.М, які розповіли, що таке безоплатна вторинна правова допомога, які види правових послуг можна отримати в центрі та куди звертатись для отримання такої допомоги.

Студенти МБК на фестивалі творчості «Молодіжна хвиля -2»

14.05.2016 р. студенти МБК Бернацька А., Корнійчук А., Кабецька А. (АР-204), Угнівенко К. (АР-104) разом зі своїм викладачем математики Малиновською О.О. прийняли участь у фестивалі творчості «Молодіжна хвиля», який проводив механіко-математичний факультет Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. Бернацька А. захищала творчий проект і члени журі визнанили його кращим з математики. Корнійчук А., Кабецька А., Угнівенко К. показали свою кмітливість,…read more →

“MYKOLAIV STREET”

12.05.2016 року група студентів  АР-104 взяла участь в тренінгу  на базі  Обласної бібліотеки для юнацтва молодіжного екскурсійного  бюро “MYKOLAIV STREET” студенти отримали знання з історії нашого міста, історії вулиць, будинків; змогли самі створити екскурсію. Дві команди, змагаючись, розробили екскурсії “Бог- талановитий архітектор”по історії культових споруд міста, ” Шляхами адміралів” -по історичних локаціях, що пов`язані з відомими людьми, адміралами, які жили…read more →

В єднанні – сила

Сьогодні 12 травня 2016 року в Миколаївському будівельному коледжі Київського національного університету архітектури і будівництва пройшла зустріч випускників, роботодавців і профспілки в рамках проекту «У єднанні – сила». Організатори зустрічі Миколаївський будівельний коледж КНУБА та Миколаївська обласна організація «ПРОФБУД». В ході зустрічі були розглянуті питання проблематики першого робочого місця та переходу від навчання до працевлаштування. Будівельні підприємства учасники зустрічі: Миколаївський…read more →

Концерт «Квітучий травень», присвячений травневим святам

6 травня 2016 року студентами МБК КНУБА був проведений концерт «Квітучий травень», присвячений травневим святам, в Будинку ветеранів війни та праці, який розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Казарського 4. Виступи студентів були гаряче сприйняті мешканцями та персоналом цього закладу. Разом із студентами в концерті брали участь співробітники закладу. Студенти приділили максимальну увагу людям похилого віку, які за станом здоров’я…read more →

12