Загальна інформація
Реєстрація

Archive for Июнь, 2019

Вітаємо наших випускників!

Сьогодні, 27 червня 2019 р у приміщенні Актової зали Миколаївського будівельного коледжу КНУБА відбулось урочисте вручення дипломів молодших спеціалістів за спеціальностями «Розробка програмного забезпечення» та «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання». Випускників привітали – директор МБК КНУБА Бондаренко Георгій Григорович та класні керівники Каральна Наталя Олексіївна та Маламан Алла Феліксовна. ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ ТА БАЖАЄМО УСПІХІВ…read more →

Захист дипломних проектів спеціальності «Розробка програмного забезпечення»

26 червня 2019 року в Миколаївському будівельному коледжі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся захист дипломних проектів студентами-випускниками спеціальності «Розробка програмного забезпечення».

Захист дипломних проектів спеціальності “Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання”

26 червня 2019 року в Миколаївському будівельному коледжі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся захист дипломних проектів студентами-випускниками спеціальності “Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання”.

Навчальний майстер-клас з підвищення енергоефективності цивільних будівель і споруд

За результатами проведеного в м.Миколаєві тижня енергоефективності, за допомогою Компанії Енерго-Сервіс, Центру енергоефективності м.Миколаєва, міського управління – пройшов навчальний майстер-клас з підвищення енергоефективності цивільних будівель і споруд, для студентів Миколаївського будівельного коледжу КНУБА. Студенти різних спеціальностей – Баринова Віта, Голосна Катерина, Суханюк Анастасія, Спиридонов Євген, Ангелів Станіслав, Горошок Олександр, Іванов Іван провели день у вивченні конструктивних особливостей, принципів побудови і…read more →

Участь студентів МБК КНУБА у “Фестивалі талантів”

23.06.19 на сцені концерт-холу “Юність”, в рамках проведення молодіжного фестивалю “Фестиваль талантів” Young fest” були відзначені нагородами студенти Миколаївського будівельного коледжу КНУБА – Іванов Іван, Горошок Олександр – гр. Ем-305 і Баринова Віта, гр. Ар-304 – за активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток енергозберігаючих технологій в м.Миколаєві. Це ще раз підтверджує високий рівень підготовки студентів коледжу, лідируючі позиції…read more →

Комплексний кваліфікаційний екзамен для студентів Інституту інноваційної освіти КНУБА

21-22 червня 2019 року у Миколаївському будівельному коледжі КНУБА пройшов комплексний кваліфікаційний екзамен для студентів Інституту інноваційної освіти КНУБА за спеціальністю 192 “Будівництво та цивільна інженерія” освітня програма “Промислове та цивільне будівництво”. Всі студенти успішно склали іспит і більшість з них продовжуватимуть навчання в ІІНО КНУБА в магістратурі. Запрошуємо всіх бажаючих на навчання до Інституту інноваційної освіти Київського національного університету…read more →

Захист дипломних проектів

Сьогодні, 24 червня 2019 року в Миколаївському будівельному коледжі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся захист дипломних проектів студентами-випускниками спеціальності 5.06010101  «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».

Відбувся всеукраїнський конкурс “Відкривай Україну”

8 червня 2019 р. в будинку Облдержадміністрації пройшов півфінал всеукраїнського конкурсу “Відкривай Україну” для школярів 7-11 класів Миколаївської, Одеської та Херсонської областей. Також у заході прийняли участь викладачі Литвиненко І.С. та Шиліна І.П. та студенти Миколаївського будівельного коледжу КНУБА: Шпилєвой Іван, Волощак Євгеній, Качмар Наталія, Дмитрієвцева Олександра, Артеменко Світлана та Амбарцумян Давид.

Вручення дипломів

Сьогодні, 14 червня в Миколаївському будівельному коледжі КНУБА відбулось урочисте вручення дипломів випускникам заочної форми навчання спеціальності 133 — «Галузеве машинобудування» та спеціальності 192 – «Будівництво та цивільна інженерія».

Засідання Асоціації будівельників Миколаївської області

13 червня 2019 р. в МБК КНУБА відбулося засідання Асоціації будівельників Миколаївської області і Миколаївської профспілки будівельників і промисловості будівельних матеріалів. На засіданні розглядались проблемні питання розвитку будівельної галузі області. Розроблялися заходи щодо святкування Дня будівельника.

12