Загальна інформація
Реєстрація

Archive for Ноябрь, 2019

День відкритих дверей

30 листопада 2019 року у Миколаївському будівельному коледжі КНУБА відбувся День відкритих дверей для майбутніх студентів, які мали змогу ознайомитися з матеріальною базою закладу освіти, специфікою підготовки майбутніх фахівців та особливостями вступної кампанії 2020 року. Бажаючі мали змогу долучитися до підготовчих курсів.

Набір слухачів на підготовчих курсів

Оголошується набір слухачів шестимісячних підготовчих курсів з дисциплін математика, укр.мова та малюнок для учнів 9х класів з метою підготовки до вступної компанії 2020 р. та підвищення якості складання ДПА. Довідки за тел. 37-51-70. Курси відбуваються за адресою: вул. 1 Слобідська, 2.

Екскурсія викладача МБК КНУБА Пантелейчука С.В.

У четвер, 28 листопада відбулася екскурсія в Миколаївський обласний краєзнавчий музей “Старофлотські казарми”. Студенти груп АР-103 та АР-304 ознайомилися з роботами викладача коледжу, члена спілки театральних діячів України, Пантелейчука С.В. Сергій Володимирович показав студентам свої твори, та розповів процес створення скульптур та інтер’єру музею.

Зустріч студентів з випускницею коледжу Заславською Дариною

27.11.2019 р. відбулася зустріч студентів гр. АР-103, АР-304 та АР-404 з випускницею Миколаївського будівельного коледжу КНУБА 2017 року Заславською Дариною. Вона дуже цікаво та пізнавально розповіла про свої авторські проекти та конкурсні роботи. Познайомила з концепцією проектування модульних будинків. Звернула увагу на застосування нових комп’ютерних програм при архітектурному проектуванні. На прикладах своїх робот показала як вони працюють.

Відкрита класна година

26 листопада 2019 р. викладач Литвиненко І.С. провела відкриту класну годину зі студентами гр. АР-103, АР-104, АР-203 та АР-204 на тему “Архітектура у світі тварин та людей”. Цікаву інформацію підготувала студентка гр. АР-203 Гаврушева Дар’я. Вона познайомила з біонікою у архітектурі і як архітектори світу застосовують у своїх проектах елементи живої природи, проектуя зручний, гармонійний, надійний простір життєдіяльності людини.

Екскурсія до Миколаївського суднобудівного заводу

25 листопада студенти груп КН-307 та КН-208 з викладачами Круковською В.О. та Каральною Н.О відвідали музей Миколаївського суднобудівного заводу. Історія заводу – це, фактично, історія нашого міста. Трагічні сторінки історії як і сторінки, якими можна пишатися, були написані на території, яка стала початком розбудови Миколаєва. Тут було багато майстерень, ливарні, такелажні цехи, порохові підвали. Саме тут споруджувалися фрегати, “поповки”, броненосці…read more →

Конференція на тему “Стратегії профспілок по запобіганню дискримінації та гендерного насилля на робочих місцях”

25 листопада на базі Миколаївського будівельного коледжу КНУБА відбулася конференція на тему “Стратегії профспілок по запобіганню дискримінації та гендерного насилля на робочих місцях”. Відкрила конференцію голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України – Бєлєнкіна Т.В. Наступний виступ був від Євченко О.О. – начальниці відділення НСПП в Миколаївській області. Також виступила студентка гр. Б-401 Станкевич Рената….read more →

Конференція на тему: “Теплоефективність будівель та їх захист”

22 листопада викладачі комісії “Архітектура та містобудування” Бондарева Т.Д., Волчо Р.І. та Литвиненко І.С. провели теоретичну конференцію на тему: “Теплоефективність будівель та їх захист”. В роботі конференції прийняли участь студенти гр. АР-304 та АР-404. З методом тестування будівель на теплозбереження познайомив випускник коледжу, провідний спеціаліст фірми “Хранитель тепла” Бондарєв К.О. (м. Київ). Він розповів і показав студентам практичне застосування метода…read more →

Вітаємо!

21 листопада 2019 року відбувся Х обласний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед здобувачів освіти закладів вищої освіти І-ІІ р.а. Миколаївської області. Вітаємо Підгорного Максима, студента гр. КН-207, який посів ІІ місце в олімпіаді, та викладача Розмарицю С.А., яка підготувала студента.

День Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада 2019 р., в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Студенти та викладачі Миколаївського будівельного коледжу КНУБА разом з небайдужими городянами прийняли участь у покладанні квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні.