Загальна інформація
Реєстрація

Archive for Ноябрь, 2016

Вітаємо!

Вітаємо збірну команду коледжу з волейболу(юнаки), яка посіла ІІ місце в ХVІ Обласних спортивних іграх серед ВНЗ-І-ІІ р.а. Шкідін Владислав           Б-301  Капітан команди Ісаков Віктор                    Б-401 Швадронов Руслан          Б-202 Куцмида Дмитро             Б-202 Маспанов Вадим             БМ-206 Кристафоль Олег             БМ-206 Бординюк Олександр      Б-302 Торосян Роберт                Б-201 Жига Денис                      ЕМ-205 Куру Руслан                     …read more →

Мова – жива душа України

9 листопада вся Україна відзначала День української писемності. Студенти та викладачі нашого коледжу також долучилися до цього свята. Хол коледжу було прикрашено стінгазетами, висловами видатних людей про роль мови в житті нації. 8 листопада викладачами циклової комісії філологічних дисциплін було організовано квест “Мова -жива душа України “, до якого залучили студентів І-ІІІ курсів. Студенти, виконуючи мовно-літературні завдання, глибше пізнали все…read more →

Завершальний етап конкурсу ідей організації публічного простору Соборної площі

18 листопада 2016 року пройшов завершальний етап конкурсу ідей організації публічного простору Соборної площі, який проводився за підтримки Агенції розвитку Миколаєва. У конкурсі прийняли участь 54 роботи, серед яких визначили трьох переможців. Миколаївський будівельний коледж був представлений двома проектами: студентів групи Б-402 (Романова В., Маріуци Д., Лянзберга В.) разом з Антонюк К.Л. та студентів групи АР-404 (Черногор Д., Попкова Д.,…read more →

Майбутні студенти

19.11.2016 року пройшов день відкритих дверей, до якого були залучені учні шкіл міста та області. Майбутні абітурієнти ознайомилися з навчальним закадом, його історією та матеріально-технічною базою.

Вітаємо стипендіата

  17.листопада 2016 року відбулася урочиста церемонія вручення іменної стипендії Миколаївського міського голови кращим студентам міста. Студентка МБК КНУБА Маханьковська Олена стала лауреатом цієї нагороди. Педагогічний і студентський колектив вітають Олену з нагородою та бажають успіхів у навчанні та нових творчих звершень!  

ДЕНЬ СТУДЕНТА!!!

17.11.2016 року викладачі  МБК Басовська В.М., Семенова Н.М. та Цимбал Н.О. провели у гуртожику коледжу конкурс – вікторину присвячену ДНЮ СТУДЕНТА.  Вечір завершила театралізована постановка казки “Колобок  21 століття”  

Толерантність без кордонів

15 листопада 2016 року студенти груп БМ-106 та ЕМ-105 відвідали Миколаївську обласну бібліотеку для юнацтва, де для них було проведено екскурсію по бібліотеці та годину спілкування “Толерантність без кордонів”. Велика подяка керівнику комп`ютерного відділу Голенко Ірині Олександрівні та провідному бібліотекарю Кулаковій Світлані Миколаївні за яскравий та цікавий захід.

З ДНЕМ СТУДЕНТА!!!!!!!

Шановні студенти! Щиро вітаємо вас з Міжнародним Днем студента бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, успіхів у навчанні та майбутній професійній діяльності, добра та злагоди у родині, миру та стабільності у державі.

Позааудиторний захід «Генетичними стежками»

15 листопада в групах АР – 208 та КН – 207 відбувся позааудиторний захід «Генетичними стежками». Студенти групи КН – 207 чудово  розв’язували  задачі, а студенти групи АР – 208 –  вирішували логічні завдання. Прекрасні знання з біології продемонстрували студенти Хачатрян Павло, Кутаков Антон, Ярошевич Стас (група КН – 207) та Пушкаш Евеліна, Кравченко Інна (група АР – 208)

Відеоматеріали про спадкові особливості людини

15 листопада  студенти груп АР – 204, АР – 208, ЕМ – 205 переглянули відеоматеріали про спадкові особливості людини. Під час обговорення торкнулися питань толерантного ставлення до людей з особливими потребами, впливу отруйних речовин на організм, який формується та прийшли до висновку про необхідність дотримуватись способу життя, який підтримуватиме власне здоров’я.    

12