Загальна інформація
Реєстрація

Archive for Февраль, 2019

В групах першого курсу (КН-107 та АР-103) викладачі природничих наук та захисту вітчизни і класні керівники груп провели виховний захід “Особистість і цивілізація”

Студенти переглянули історичний трилер “Гра в імітацію” про засновника сучасної інформатики Алана Тюринга, який був ключовою фігурою в розшифруванні нациського коду, що допомогло Антигітлерівській коаліції перемогти в Другій світовій війні, та трагедію його післявоєнних років, коли його звинуватили в публічній непристойній поведінці, з-за чого він зазнав переслідувань та загинув. Тільки в наш час інформація про це була розсекречена. В 2013…read more →

Вітаємо переможців !

Естафетна команда з плавання студентів Миколаївського будівельного коледжу КНУБА посіла ІІ місце в змаганнях присвячених “Пам’яті тих, хто пішов у вічність, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України” 23 лютого 2019 р. Окрім того студенти групи Б – 102 Станиславенко Даніїл посів ІІ місце у особистому заліку серед студетів. Вітаємо переможців!

Ярмарка робітничих професій

27.02.2019 р. на базі палацу дитячої творчості Інгульського району міста Миколаєва відбулась ярмарка робітничих професій в якій взяли участь викладачі Миколаъвського будівельного коледжу КНУБА: Малиновська О.О., Литвиненко І.С., Руденко Н.К. Запальський В.М., Пантелейчук С.В. та Андрієнко Г.С. та студентки коледжу : Духова А. гр. Б-202, Дробітько Д. гр. АР-204, Калінцева Ю.  гр. АР-204, Черкес А. гр. АР-204, Демченко К. гр….read more →

Олімпіада з інформатики

25.02.2019 р. в МБК КНУБА проведено І етап XII Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ р.а. України. Відповідальні: ЦК “Інформатика ОТ”.

Захист магістерських робіт

В стінах Миколаївського будівельного коледжу КНУБА 22 лютого відбувся захист магістерських робіт студентів інституту інноваційної освіти КНУБА спеціальності “Промислове цивільне будівництво”.

У Миколаєві відбулося покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні

20 лютого 2019р., в Миколаєві відбулося покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні і загиблим воїнам в зоні АТО, на якому були присутні студенти МБК КНУБА. Також були присутні політики, громадські працівники, волонтери, АТОшнікі і учасники київського Майдану принесли з собою квіти і українську символіку. Після хвилини мовчання і традиційної літургії за загиблими присутні поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Урочисте відкриття студентського кафе у МБК КНУБА.

Сьогодні, 21 лютого 2019р., відбулось урочисте відкриття студентського кафе у Миколаївському будівельному коледжі КНУБА. У студентів коледжу завжди гаряча пора, навчання, творчість, спортивні заняття і саме час нагадати про те що здоров’я і якісне харчування – основа здоров’я студентів. Доводиться констатувати: здорове і якісне харчування багато студентів часто замінюють шаурмою і вуличними пиріжками. Але керівництво МБК КНУБА замислилось про проблему…read more →

День відкритих дверей

16.02.2019 р. у Миколаївському будівельному коледжі Київського національного університету архітектури і будівництва пройшов День відкритих дверей. На зустрічі були присутні учні випускних класів шкіл м. Миколаєва та області. Усі присутні мали можливість ознайомитися з історією навчального закладу, його традиціями та досягненнями. А також оглянути матеріально-технічну базу та поспілкуватися з адміністрацією коледжу. 

У МБК КНУБА було проведено практичне заняття з волейболу

14.02.2019 р. на базі Миколаївського будівельного коледжу КНУБА проведено практичне заняття з волейболу для слухачів курсів підвищення кваліфікації викладачів фізичного виховання та захисту вітчизни Миколаївського обласного інституту післядипломної освіти. Заняття проводила викладач-методист Роленко М.Г.

Методичні матеріали

Економічна теорія