Загальна інформація
Реєстрація

Привітальне слово директора.

В усі віки в пошані були люди – будівельники. Вміння будувати передавалося з діда-прадіда синам, від них – внукам і правнукам. І так без кінця-краю… «Бог створив землю, а все інше – будівельник» – ствердно говориться у народі.

У нашому коледжі навчаються молоді люди, які обрали високе призначення бути мудрими, освіченими господарями на рідній землі, які прагнуть будувати і розбудовувати свою країну. Наших випускників на цей день підготовлено більше 40 тисяч. Вони успішно працюють не тільки на Миколаївщині, а й на інших підприємствах нашої країни та за її кордонами. Авторитет навчального закладу підтверджено багаторічною практикою підготовки фахівців напрямків «Будівництво», «Інженерна механіка», «Комп’ютерні науки».

Основу сучасної концепції розвитку нашого навчального закладу становить підготовка висококваліфікованих фахівців, конкурентоспроможних на ринку праці відповідно до національних пріоритетів і світових стандартів, на засадах впровадження існуючих і створення нових інформаційно-комунікаційних технологій управління, модернізація науково-дослідної діяльності, інтеграція ВНЗ у європейський освітній простір. Сьогодні наші студенти мають реальну можливість здобувати освіту, рівень якої відповідає міжнародним стандартам навчання, що дозволяє їм бути спроможними на ринку праці.

На сторінках сайту ви маєте можливість отримати вичерпну інформацію про один із провідних вищих навчальних закладів освіти України – Миколаївський будівельний коледж Київського національного інституту будівництва і архітектури, який уже понад семидесяти років відіграє важливу роль у розвитку будівельної освіти.