Загальна інформація
Реєстрація

Асоціація випусників

Шановні випускники!

Миколаївському будівельному коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури (до 1990 року Миколаївський будівельний технікум, до 2006 року – Миколаївський будівельний коледж) у травні  2014 року виповнюється 70 років від дня заснування.

За період існування колледж підготовив понад 40 тисяч техніків-будівельників,техніків-механіків, техніків-програмістів, бакалаврів будівництва, бакалаврів інженерної механіки, які працюють в різних галузях народного господарства України та країн дальнього і ближнього зарубіжжя (колишні республіки СРСР).

Випускники усіх років постійно підтримують зв’язок з коледжем.

 У 2013 році започатковано «День зустрічі з випускниками».  Кожного року  в останню суботу травня проводяться зустрічі випускників, які закінчили коледж (технікум).

На даний час в коледжі ведеться робота зі створення Асоціації випускників. З цією метою запрошую Вас до співпраці, прошу заповнити анкету з даними про себе і надати пропозиції.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя та успіхів у роботі!

 

Реквізити: коледжу: 54001, м. Миколаїв, вул. 1-а Слобідська, 2, тел/факс (0512) 37-51-70, сайт:mbk.mk.ua, email:strkolled@ukrpost.ua

 

Директор коледжу

Г.Г.Бондаренко

Анкета випускника

Проект статуту асоціації випускників

Проект статуту Фонду випускників

Члени асоціації випускників

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар