Загальна інформація
Реєстрація

Новости

Відбувся всеукраїнський конкурс «Відкривай Україну»

8 червня 2019 р. в будинку Облдержадміністрації пройшов півфінал всеукраїнського конкурсу «Відкривай Україну» для школярів 7-11 класів Миколаївської, Одеської та Херсонської областей. Також у заході прийняли участь викладачі Литвиненко І.С. та Шиліна І.П. та студенти Миколаївського будівельного коледжу КНУБА: Шпилєвой Іван, Волощак Євгеній, Качмар Наталія, Дмитрієвцева Олександра, Артеменко Світлана та Амбарцумян Давид.

Вручення дипломів

Сьогодні, 14 червня в Миколаївському будівельному коледжі КНУБА відбулось урочисте вручення дипломів випускникам заочної форми навчання спеціальності 133 — «Галузеве машинобудування» та спеціальності 192 – «Будівництво та цивільна інженерія».

Засідання Асоціації будівельників Миколаївської області

13 червня 2019 р. в МБК КНУБА відбулося засідання Асоціації будівельників Миколаївської області і Миколаївської профспілки будівельників і промисловості будівельних матеріалів. На засіданні розглядались проблемні питання розвитку будівельної галузі області. Розроблялися заходи щодо святкування Дня будівельника.

Майстер-клас зі слухачами курсів підвищення кваліфікації

13.06.2019 р. на базі МБК КНУБА викладач методист Рябініна С.М. провела майстер-клас зі слухачами курсів підвищення кваліфікації МОІПДО за темою «Заняття фізичною культурою в спеціальній медичній групі».

Захист студентів заочної форми навчання

11 та 13 червня у Миколаївському будівельному коледжі КНУБА пройшов захист студентів заочної форми навчання спеціальності 133 — «Галузеве машинобудування» та спеціальності 192 – «Будівництво та цивільна інженерія».

Семінар по використанню сумішей торгівельної марки Ceresit

11 червня пройшов семінар з практичного використання сучасних підходів утеплення фасадів та декоративних штукатурок торгівельної марки Ceresit, який провів Торопенко Сергій. До заходу були залучені викладачі та студенти Миколаївського будівельного коледжу КНУБА. Велику зацікавленість викликала демонстрація використання матеріалів на практиці.

Миколаївський будівельний коледж КНУБА оголошує початок набору молодших спеціалістів

Миколаївський будівельний коледж КНУБА оголошує початок набору молодших спеціалістів за спеціальностями: спеціальність 192 – «Будівництво та цивільна інженерія», спеціалізація «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»; спеціальність 121 – «Інженерія програмного забезпечення», спеціалізація «Розробка програмного забезпечення»; спеціальність 191 – «Архітектура та містобудування», спеціалізація  «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»; спеціальність 133 – « Галузеве машинобудування», спеціалізація «Експлуатація засобів механізації та автоматизації перевантажувальних…read more →

Фестиваль творчості і науки «Молодіжна хвиля»

У рамках проекту «Крок до науки» на механіко-математичному факультеті Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського був проведений фестиваль творчості і науки «Молодіжна хвиля», на якому студенти нашого коледжу разом з викладачем Малиновською О.О. провели авторський майстер-клас з математики, stem-майданчик «Майстерня митців». Досвідчені майстри Демченко К. та Калінцева Ю. разом з учасниками stem-майданчика поринули у світ мистецтва і математики. Справжній сюрприз…read more →

ІІ регіональний форум «Проблеми і перспективи взаємодії органів державного управління та молодіжних наукових об’єднань»

Радою молодих вчених Миколаївської області 23.05. – 24.05.2019 р. був проведений ІІ регіональний форум «Проблеми і перспективи взаємодії органів державного управління та молодіжних наукових об’єднань». Одним із організаторів є викладач Миколаївського коледжу Малиновська О.О., секретар Ради молодих вчених Миколаївської області. Взяв участь у форумі і студент нашого коледжу Веретнов О. (гр. АР – 204). Відкрили форум голова РМВ Ксьонжик І.В.,…read more →

Цікава наука на вулицях міста

Викладач Малиновська О.О. разом з студентами Гладир Іриною, Гребінник Марією, Касіщєвою Єлизаветою, Литвиновим Ростиславом, Плеховою Вікторією, Ярошенко Лолітою (група АР – 103), Духовою Анною, Кремезюк Аліною (група Б – 202) взяли участь у проекті «Цікава наука на вулиця міста», показали учням шкіл, гостям цікаву математику у будівництві і архітектурі, математичні експерименти, використання математичних програм. Також створили атмосферу цікавої математики для…read more →