Загальна інформація
Реєстрація

Новости

Захист дипломних проектів

У Миколаївському будівельному коледжі КНУБА відбувся захист дипломних проектів студентами гр. Б-401 (спеціальність “Будівництво та цивільна інженерія”), гр. АР-404 (спеціальність “Архітектура та містобудування”), гр. БМ-406 (спеціальність “Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання”) та гр. КН-407 (спеціальність “Розробка програмного забезпечення”).У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні та у відповідності до листа МОН України №1/9-178 від 27.03.2020р. «Щодо завершення…read more →

Графік роботи приймальної комісії

Шановні абітурієнти приймальна комісія працює: ПН-ПТ з 9.00 до 17.00 без обіду СБ з 9.00 до 13.00

Анкета абітурієнта

Для бажаючих вступити до МБК КНУБА пропонуємо заповнити анкету вступника https://forms.gle/vuxkQCLAe881Aqck8

Захист дипломних проєктів за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія

11 червня 2020 року відбувся дистанційний захист дипломних проєктів студентів заочного відділення коледжу за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» зі спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія (спеціалізація “Будівництво та експлуатація будівель та споруд”). Вітаємо студентів із успішним захистом!!!

Захист дипломних проєктів

11 червня 2020 року відбувся дистанційний захист дипломних проєктів студентів заочного відділення коледжу за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” зі спеціальності 133 “Галузеве машинобудування” (спеціалізація “Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання”). Вітаємо студентів із успішним захистом!!!

Практика з макетування

В ході підготовки фахівців спеціальності 191 “Архітектура та містобудування” відбувається удосконалення теоретичних навичок на практиці з макетування. Вихованці мають можливість проявити свою креативність, художній смак, знання сучасних технологій і матеріалів. Результат роботи студентів гр. АР – 304.

День вишиванки

Миколаївський будівельний коледж приєднується до святкування Дня вишиванки. Маємо надію, що налагодиться ситуація в державі і коридори нашого закладу наповняться: голосами студентів, навчальною та творчою атмосферою. Запрошуємо майбутніх абітурієнтів приєднатися до нашої дружньої родини. Чекаємо вас на вступній кампанії 2020 року.

Вітаємо!

    За підсумками ХІХ обласних Спортивних ігор серед студентів закладів фахової передвищої освіти у 2019 – 2020 навчальному році Миколаївський будівельний коледж Київського національного університету будівництва і архітектури посів І загально – командне місце. Наші переможці: Збірна команда коледжу з настільного тенісу дівчата  (тренер Іванющенко О.О.) – переможці змагань Дубей Дарія – гр. Б-301 Черкес Катаріна – гр. КН-107 Рибалко…read more →

Святкування Дня Європи в Україні

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер. У 1997-1998 роках до святкування Дня…read more →

Зустріч випускників скасовується

У зв’язку з пандемією коронавірусу SARS-CoV-2 та епідеміологічною ситуацією в Україні, зустріч випускників Миколаївського будівельного коледжу КНУБА минулих років, яка мала відбутися 30.05.2020 р., скасовується.