Загальна інформація
Реєстрація

Archive for Июнь, 2020

Захист дипломних проектів

У Миколаївському будівельному коледжі КНУБА відбувся захист дипломних проектів студентами гр. Б-401 (спеціальність “Будівництво та цивільна інженерія”), гр. АР-404 (спеціальність “Архітектура та містобудування”), гр. БМ-406 (спеціальність “Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання”) та гр. КН-407 (спеціальність “Розробка програмного забезпечення”).У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні та у відповідності до листа МОН України №1/9-178 від 27.03.2020р. «Щодо завершення…read more →

Графік роботи приймальної комісії

Шановні абітурієнти приймальна комісія працює: ПН-ПТ з 9.00 до 17.00 без обіду СБ з 9.00 до 13.00

Анкета абітурієнта

Для бажаючих вступити до МБК КНУБА пропонуємо заповнити анкету вступника https://forms.gle/vuxkQCLAe881Aqck8

Захист дипломних проєктів за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія

11 червня 2020 року відбувся дистанційний захист дипломних проєктів студентів заочного відділення коледжу за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» зі спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія (спеціалізація “Будівництво та експлуатація будівель та споруд”). Вітаємо студентів із успішним захистом!!!

Захист дипломних проєктів

11 червня 2020 року відбувся дистанційний захист дипломних проєктів студентів заочного відділення коледжу за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” зі спеціальності 133 “Галузеве машинобудування” (спеціалізація “Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання”). Вітаємо студентів із успішним захистом!!!

Практика з макетування

В ході підготовки фахівців спеціальності 191 “Архітектура та містобудування” відбувається удосконалення теоретичних навичок на практиці з макетування. Вихованці мають можливість проявити свою креативність, художній смак, знання сучасних технологій і матеріалів. Результат роботи студентів гр. АР – 304.