В рамках проведення тижня циклової комісії «Інформатика та КТ» 15 квітня викладачем Цимбал Н.О. проведено вікторину «Юний інформатик» в групі ЕМ-105. Змагались дві команди «0001» та «Пробіл». Студенти відповідали на питання, складали анаграми та гумористичні розповіді з використанням комп’ютерних термінів. З рахунком 56:45 перемогла команда «0001». Суддями були студенти групи Б-201 Сахно Є. та Хачатрян Н.







This Post Has 0 Comments