Загальна інформація
Реєстрація

Розпочалася технологічна практика у студентів 4 курсу (КН407) спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення»

З 03 грудня в рамках навчальної програми розпочалася технологічна практика у студентів 4 курсу спеціальності  121 «Інженерія програмного забезпечення»

Базами практики для студентів стали ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект», МФАТ «ПРИВАТБАНК», ТОВ СП «НІБУЛОН», ТОВ «Нова Пошта», ТОВ «АТТИС ТРАНС», ТОВ «ТОТАЛ-АВТО» та ін.

Під час проходження  технологічної практики студенти навчаються працювати в реальних умовах, а саме: навчаються працювати в колективі; вчяться розробляти специфікації вимог користувачів; розробляти алгоритми та структури даних для програмних продуктів, використовувати засоби візуального програмування. Беруть участь у проектуванні та реалізації баз даних; використовують можливості апаратного забезпечення, можливості операційних систем, можливості офісних і мережевих програмних систем.

В процесі проходження технологічної практики студенти мають змогу:

  • — узагальнити, закріпити та поглибити знання, отримані під час навчання, використати їх для прийняття проектних рішень;
  • — практично закріпити навички комплексної розробки інформаційних систем в цілому та їх базових компонентів: програмного, інформаційного  та технічного забезпечень.
  • — отримати досвід в оформленні відповідної проектної документації та складанні звіту.

Технологічна практика також  є  вирішальним кроком у підготовці дипломного проекту, оскільки вони вже зараз визначаються з темою та напрямом, який їх більше цікавить: чи то написання програм, чи то додатків для смартфонів, чи розробка веб-сайтів.

IMG-14ba290f9359a4e77002874ad0fbfab6-V

IMG-9b0ac5c2af8e5d4ed2fdfc521f63dc6c-V

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар