Загальна інформація
Реєстрація

ВІТАЄМО СТУДЕНТА ГРУПИ КН-209 ТРУХОВА АРТЕМА З ПЕРЕМОГОЮ!

26 березня 2015 року на базі Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського відбувся ІІ етап VIII Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Миколаївської області.

20150326_161517

DSC_0630

В організації та проведенні олімпіади активну участь приймали викладачі МБК КНУБА циклової комісії напряму 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка» – Круковська Віра Олександрівна, як голова методоб’єднання, голова організаційного комітету та член журі олімпіади; Бойко Микола Іванович, як голова журі олімпіади.
Микола Іванович має багатолітній досвід в проведенні олімпіад такого рівня, неодноразово очолював журі олімпіад з інформатики та комп’ютерної техніки на рівні України. Саме тому робота журі була спланована чітко, всі робочі моменти вирішувались компетентно, і взагалі оцінювання результатів відбулось якісно та прозоро.

DSC_0680

 

Проведенню олімпіади передувала напружена організаційна робота – підготовка матеріальної бази, документації, формування об’ємної бази завдань, створення генератора випадкових чисел для відбору конкурсних варіантів – це лише частина питань, що були вирішені організаційним комітетом, який складався з викладачів Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. Відповідно Положення про організацію та проведення олімпіади головою організаційного комітету є голова методоб’єднання викладачів інформатики та програмування (Круковська В.О.), який несе відповідальність, як за організацію і проведення змагання, так і за прозорість та неупередженість оцінювання результатів змагання, висвітлення підсумків для зацікавленої спільноти.

DSC_0781

Миколаївський будівельний коледж на олімпіаді представляв студент другого курсу відділення «Механізація та інформаційні технології» (група КН-209) ТРУХОВ АРТЕМ, який за результатами олімпіади посів І МІСЦЕ, та буде представляти Миколаївську область на ІІІ етапі VIIІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України в травні місяці в місті Одеса. Це почесно і відповідально.

DSC_0617

9pXeRBiipHA

Артем продемонстрував високий рівень теоретичних знань з основ інформаційних технологій та їх практичного застосування, вміння зібратися, сконцентруватися, правильно організувати свій час при виконанні роботи. Це не перша перемога Артема на змаганнях такого рівня (в попередньому навчальному році він посів ІІ МІСЦЕ на обласній олімпіаді з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.), а на рівні МБК КНУБА має декілька перемог:

14 березня 2015 року – посів І МІСЦЕ на олімпіаді МБК з інформатики та комп’ютерної техніки;

14 квітня 2014 року – посів ІІІ МІСЦЕ на відкритому Турнірі МБК з програмування.

Циклова комісія вважає, що всі викладачі циклової комісії, хто викладав у Артема дисципліни комп’ютерного циклу, мають відношення до підготовки студента, але викладачі Маламан А.Ф., як викладач дисципліни «Офісне програмне забезпечення», та Круковська В.О., яка безпосередньо займалась підготовкою студента з ППП MS Access (саме з якого, за результатами журі, він отримав максимальну кількість балів) мають безпосереднє відношення до його перемоги.

Колектив Миколаївського будівельного коледжу КНУБА щиро вітає Артема та бажає нових досягнень на ІІІ етапі VIIІ Всеукраїнської олімпіади, яка відбудеться в травні місяці в м. Одеса.

IMG_20150326_160343

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар