Загальна інформація
Реєстрація

На Миколаївщині з нагоди відзначення 200-ї річниці від дня народження Михайла Вербицького проведено літературно-музичний вечір

10 лютого 2015 року у Миколаївському будівельному коледжі Київського національного університету будівництва і архітектури з метою виховання у студентської молоді патріотизму, національної самосвідомості та поваги до державної символіки проведено літературно-музичний вечір з нагоди відзначення 200-ї річниці від дня народження Михайла Вербицького, автора музики Державного Гімну України, та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну. 

У заході взяли участь заступник директора департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Каськова Г. Л., представники адміністрації Миколаївського будівельного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури, представники 79-ї окремої аеромобільної бригади і 19-го окремого мотопіхотного батальйону, викладачі та студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації м. Миколаєва.

Учасники заходу ознайомилися з життєвим та творчим шляхом відомого українського композитора, громадського діяча, автора музики Державного Гімну України Михайла Вербицького та переглянули міні-концерт.

По завершенню, гості літературно-музичного вечора наголосили на важливості проведення таких заходів з метою виховання патріотизму, національної самосвідомості, поваги до державних символів України, висвітленні ідеї миру, братерства та єднання українського народу та висловили подяку воїнам за їх подвиг у боротьбі за мир і збереження цілісності нашої держави.

00033094_215x135


Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар