19.06.2018 р викладач МБК КНУБА Андрієнко Г.С. провела майстер-клас для викладачів на тему : “Соціальна комунікація як джерело педагогічної та виховної майстерності”. Під час майстер-класу використовувались різні методи роботи :
– інформаційні повідомлення;
– робота з асоціаціями;
– вимірювання особистісних якостей;
– емпатійний рівень особистості.
Учасники взяли участь у запропонованих вправах та обмінялися власними враженнями та побажаннями.
Організатор майстер-класу дякує всім учасникам за участь у заході та позитивні емоції.
This Post Has 0 Comments