Вперше у місті Миколаєві відбувся міжнародний освітній проект “Науковий пікнік” – популяризація науки серед молоді. Студенти Миколаївського будівельного коледжу КНУБА разом з викладачами Литвиненко І.С., Слуцькою І.М., Вронською Р.Ю., Поповою О.В. та Шиліною І.П. також прийняли участь у заході. Студенти гр. АР – 104 Кузьменко О., Постико З. та Іванова К., гр. АР – 204 Мокрякова О, Катріч Г. та Кочмар Н, гр. АР – 304 Угнівенко К., Нагорна Д., Баранова О. та Краснощеко Д., гр. КН – 107 Гомон Є. презентували напрямок в архітектурі під назвою біотек. Відвідувачі ставали “архітекторами” намагаючись на основі ескізів елементів природи придумати вигляд будівлі. Осягали мистецтво карігамі.
This Post Has 0 Comments