Загальна інформація
Реєстрація

У Миколаївському будівельному коледжі відбулося засідання методоб’єднання завідуючих бібліотеками ВНЗ 1-2 рівня акредитації

Cьогодні, 28 листопада у приміщенні бібліотеки Миколаївського будівельного коледжу відбулося засідання методоб’єднання завідуючих бібліотеками ВНЗ 1-2 рівня акредитації. Вступне слово взяв директор МБК КНУБА Бондаренко Георгій Григорович, наголосивши на важливій ролі бібліотеки у вихованні сучасного студента. Відкрила засідання – голова метод’обєднання -Гладьо Ірина Юріївна, розповівши про впровадження системи УДК (Універсальної десяткової класифікації). Після неї виступила зав.бібліотекою Миколаївського будівельного коледжу – Колосович Тамара Іванівна, з презентацією “Бібліотека – територія пізнання добра та милосердя”.

Адміністрацією коледжу, в особі Смирнової Антоніни Олександрівни, та студентами четвертого курсу був підготовлений сюрприз -відкриття виставки  “Архітектура старого Миколаєва” (Оповідь в листівках та будматеріалах). Студенти IV курсу одягнуті в речі кінця 19 століття розповіли про поштові листівки з зображеннями нашого міста, які розміщенні у вітринах, дали опис Миколаєва за першим путівником, виданим у  1869 році, про архітекторів міста Л. Опацького, Ф. Вунша, Є. Штукенберга, К. Акройда, який був керівником і архітектором багатьох будівель Миколаєва, в тому числі і будівлі коледжу. Студент вміло зіграв роль Акройда, який розповів про будматеріали та труднощі з якими зіткнулися  при побудові об`єктів у Миколаєві. Усе це допомогло зануритись у атмосферу виставки ще більше.

Наприкінці зустрічі відбулося ток-шоу “Автограф на пам’ять” під керівництвом  старшого викладача суспільно-гуманітарних дисциплін, викладача вищої категорії Попової Ольги Вікторівни та зав.бібліотекою Колосович Тамари Іванівни.

 

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар