Загальна інформація
Реєстрація

Тиждень циклової комісії напряму 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка»

Тиждень циклової комісії напряму 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка»

3 18 по 21 квітня 2017 викладачі циклової комісії напряму 0501 «Інформатика та ОТ» провели ряд заходів, присвячених Тижню циклової комісії.

1

19 квітня відбувся завершальний етап VI Відкритого турніру МБК з програмування, в якому брали участь студенти і викладачі міста та області. Повна інформація про захід висвітлена на сайті МБК від 24 квітня.2

20 квітня викладачем Цимбал Н.О. було проведено квест «Цікава інформація» для групи Б-102, яка була поділена на дві підгрупи. Поєднання в заході пізнавального теоретичного матеріалу та  захоплюючого процесу пошуку завдань,  їх швидке виконання зробило захід вмотивованим, емоційним, цікавим і корисним. В фіналі переможців та переможених об’єднало дружнє чаювання з тістечками. Всі учасники отримали задоволення від проведеного заходу.

3

21 квітня викладачем Маламан А.Ф. в аудиторії 137 було проведено майстер-клас на тему «Сервіси Google (Gmail, GCalendar)», в якому взяли участь всі бажаючі викладачі МБК. Протягом заходу учасники працювали з сервісом Gmail – було організовано роботу акаунту, чат, створено лист тютору та зроблені відповідні налаштування сервісу. В подальшому планується ознайомлення з сервісом GCalendar (Використання Календаря Google для планування. Створення та підключення календаря, налаштування загальнодоступного календаря, використання мобільного телефону для отримання сповіщень).

4

Також 21 квітня відбувся Відкритий захист курсових проектів з дисципліни «Бази даних» групи КН-307. Відповідальні викладачі – Круковська В.О., Берко О.В., Радов О.А. Це перший досвід студентів цієї групи з розробки та захисту курсових проектів.

В рамках проведеного Тижня викладачі циклової комісії напряму 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка» прагнули популяризувати сферу інформаційних технологій та залучити  охочих до їх використання в навчанні та повсякденному житті.

 

 

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар