23 березня студенти груп ЕМ – 205, БМ – 206 та АР – 204 відвідали виставку київських художників в миколаївському Будинку художника. Портретні серії , акварельні роботи та пейзажі були представлені в трьох залах. Студенти ознайомились з напрямами сучасного живопису та цікавою технікою виконання художніх робіт.
This Post Has 0 Comments