Загальна інформація
Реєстрація

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ІНФОРМАТИКИ ТА ПРОГРАМУВАННЯ ВНЗ І-ІІ р.а

14 грудня 2016 року на базі Миколаївського будівельного коледжу КНУБА відбулася позачергова робоча нарада методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування ВНЗ I–II рівнів акредитації Миколаївської області, в якої приймали участь представники від тринадцяти ВНЗ міста та області.

Відповідальна за проведення заходу комісія напряму 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка» на чолі з головою обласного методоб’єднання викладачів інформатики та програмування ВНЗ І-ІІ р.а. Круковською В.О. чітко і якісно виконала свої обов’язки щодо організації та проведення засідання.

Розпочався захід з вітального слова заступника директора МБК КНУБА з навчальної роботи Щербини Олексія Вікторовича, в якому він привітав учасників наради та побажав плідної праці в вирішенні нагальних проблем методоб’єднання. 

1

Програма наради

09.30-10.00 Реєстрація учасників
10.00-12.00 Відкриття наради Привітальне слово директора МБК КНУБА Бондаренко Г.Г. – к.т.н., член-кореспондент Академії будівництва України, відмінник освіти України Порядок денний

  1. Створення Всеукраїнського методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій ВНЗ І-ІІ р.а.

Круковська В.О.– голова методоб’єднання викладачів інформатики та програмування ВНЗ І-ІІ р.а. Миколаївської області

  1. Звіт голови обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування про участь у роботі Всеукраїнського МО викладачів інформатики та комп’ютерних технологій ВНЗ І-ІІ р.а. в м. Чернівці 30.11-02.12.2016р.

Круковська В.О. – голова методоб’єднання викладачів інформатики та програмування ВНЗ І-ІІ р.а. Миколаївської області

  1. Обговорення порядку проведення, термінів, розробки комплектів завдань для ІІ етапу (обласного) Х Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

Учасники наради

  1. Обговорення виконавців та термінів розробки комплектів завдань для ІІІ етапу Х Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

Учасники наради

  1. Різне. Підведення підсумків
12.00-12.30 Огляд експозицій, розташованих на базі МБК КНУБА
12.30-13.00 Від’їзд

Учасники робочої наради прийняли активну участь в обговоренні та прийняті рішень з розподілу роботи по розробці комплектів завдань для поповнення бази ІІ та ІІІ етапів Х Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки.

2

3

В цілому засідання відбулось в діловій і доброзичливій атмосфері.

Викладачі циклової комісії напряму 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка» висловлюють подяку адміністрації МБК КНУБА за допомогу в проведенні заходу.

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар