Загальна інформація
Реєстрація

4 березня 2023 року відбувся онлайн-захід День відкритих дверей ВСП МБФК КНУБА

Майбутнє нашої держави, нашого міста Миколаєва, а також багатьох інших великих міст і невеличких містечок, селищ тісно пов’язане з професіями будівельника та архітектора. І саме молодь має бути залучена до відбудови країни.

4 березня 2023 року відбувся онлайн-захід День відкритих дверей ВСП Миколаївського будівельного фахового коледжу КНУБА на якому були присутні викладачі, абітурієнти та батьки.  За організацію та проведення заходу відповідала циклова комісія природничо-математичних дисциплін. людей: викладачі, абітурієнти та батьки.

Представники адміністрації та викладачі коледжу ознайомили присутніх зі спеціальностями та освітніми програмами, за якими готуються майбутні фахівці; особливостями навчальної та виховної роботи у коледжі; практичним навчанням та перспективами працевлаштування. Абітурієнти отримали інформацію про організацію та умови вступної кампанії 2023 року та мали змогу долучитися до підготовчих курсів з української мови, математики та малюнку.

В коледжі працюють висококваліфіковані викладачі, які мають багаторічний досвід роботи у закладах вищої освіти.

Ми віримо в нашу країну і віримо в перемогу. Знаємо, що скоро  в нашій країні запанує мир. І мріємо, що ми зробимо після перемоги!

 Сподіваємося, що зможемо допомогти нашим майбутнім студентам у втіленні їхніх мрій.

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар