Загальна інформація
Реєстрація

Захист студентів заочної форми навчання 2022

Відбувся захист дипломних проєктів студентами заочного відділення коледжу зі спеціальностей 192 «Будівництва та цивільна інженерія» та 133 “Галузеве машинобудування”. Підбір тем проєктів був акцентований на вирішення проблем сучасного будівництва, відповідності будинків сучасним реаліям, підвищення ефективності експлуатації, ремонту та удосконалення конструкцій будівельної техніки та обладнання в умовах воєнного часу та необхідності швидкої відбудови країни.

Голови кваліфікаційних комісій Коровій Д.Л. директор ТОВ «ДІКОР БУД» та Рашківський В.П., завідувач кафедри будівельних машин КНУБА, а також члени комісії відмічають високу мотивацію студентів підвищувати свою кваліфікацію, а також продовжувати навчання.

Одночасно варто відзначити, що 7 випускників коледжу, заочного відділення, на сьогодні боронять нашу державу в лавах ЗСУ та ТРО.

Успішне завершення навчання в коледжі дасть промисловості нових кваліфікованих фахівців для багатьох підприємств будівельної, машинобудівної галузей, виробництва будівельних матеріалів, ремонтних організацій та ін.

Вітаємо студентів із успішним захистом дипломних проєктів.

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар