Загальна інформація
Реєстрація

Онлайн-засідання Всеукраїнського методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій

25 листопада 2021 року відбулося онлайн-засідання Всеукраїнського методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій ЗФПО на базі ВСП «Херсонського політехнічного фахового коледжу Державного університету «Одеська політехніка» в дистанційному режимі, платформа Skype. В заході брали участь викладачі від 23 областей України.

Миколаївську область на цьому заході представляли викладачі циклової комісії інженерії програмного забезпечення ВСП Миколаївського будівельного фахового коледжу КНУБА – Круковська В.О.,  голова обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування, та Маламан А.Ф.

Тема засідання «Досвід та пропозиції проведення on-line олімпіад та конкурсів. Електронний документообіг в освітньому процесі».

Засідання проводилось з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, встановлення взаємозв’язків між освітніми закладами, обміну досвідом. Учасники засідання поділилися досвідом та обговорили пропозиції проведення on-line олімпіад та конкурсів. Поділилися досвідом ведення електронного документообігу в освітньому процесі.

Як завжди, було цікаво, безліч нових думок та ідей.

Порядок денний складався з 12 доповідей.

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар