Загальна інформація
Реєстрація

Студенти першого та другого курсу побували в художній майстерні сім’ї Макушиних

12 жовтня студенти першого та другого курсу разом з викладачами Петренко С.П., Каральною Н.О., Слуцькою І.М. та Кудренко Ю.П. побували в художній майстерні сім’ї Макушиних. З цікавістю відвідувачі розглядали гіпсові копії зліпків ермітажних античних експонатів.

Скульптори, Юрій Андрійович та Ірина Вікторівна Макушини розповіли про історію створення пам’ятників нашого міста, відомих як маленьким мешканцям міста так і представникам старшого покоління. “Сталевого солдата” на кургані слави в Новій Одесі виконували по авторській технології, по яку згодом приїздили навіть київські скульптори, які створювали проект Батьківщини – матері. Було створено 12 ескізів.

Проект пам’ятника працівникам правоохоронних органів на Садовій виконувався у стислий термін – всього за місяць. Працювали і вдень і вночі, безоплатно. В знак подяки автори отримали ордени та звання “Почесний міліціонер”.

Всім відома скульптурна композиція Матері та дитини в Лісках біля пологового будинку. Для неї позувала дружина голови Спілки художників та її дворічний син, який зараз дорослий та одружений.

Створення скульптури – не проста справа. Митець має вивчити час, в якому жив герой, історичні події, які тоді відбувались, тодішню атмосферу суспільства, модні тенденції одягу. Для створення пам’ятника бригадиру М.Л.Фалєєву навіть брали костюми з драматичного театру, вивчались особливості гравюри з зображенням купця. Позував під час роботи нащадок самого Михайла Леонтійовича. А ще Анна Ігорівна Макушина продемонструвала роботи Віктора Юрійовича Макушина.

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар