Загальна інформація
Реєстрація

Екскурсія

Усе далі віддаляються від нас грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя.
22 вересня, у  День партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
Щоб розширити знання про партизанський рух в Україні та в рідному місті, героїв партизанського руху, відкарбувати в  пам’яті імена найвідоміших діячів партизанського руху, студенти Миколаївського будівельного коледжу КНУБА групи ЕМ-205 і  групи АР-204 (класні керівники Безугла В.О. і
Пономаренко Т.Б.)  відвідали музей «Підпільно-партизанського руху на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни. 1941-1944 рр.».
Експозиція музею розміщена в одній залі.  Екскурсовод Теряник М.О.  розповіла  про мужність та героїзм мешканців міста та області в роки Великої Вітчизняної війни, про найбільш  яскраві сторінки підпільної та партизанської боротьби в Миколаєві. Вражають підтверджені архівними документами цифри втрат, завданих ворогу народними месниками під час окупації України.
Нехай День партизанської слави передається з покоління в покоління і надалі, нехай  зберігає в наших серцях такі поняття, як Батьківщина, честь, обов’язок і пам’ять.

1  4

2

3

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар