Загальна інформація
Реєстрація

Відкриття виставки Макаєвої Наталії Володимирівни

3 березня 2021 р. в Інституті післядипломної освіти відбулось відкриття виставки Макаєвої Наталії Володимирівни, художника-скульптора. На виставці були представлені скульптура та графіка. 4 березня 2021 р. в бібліотеці Кропівницького відбулось відкриття другої виставки, яка була присвячена святу 8 березня. На виставці були представлені портрети жінок, зроблені в графіці, скульптурний рельєф. Макаєва Н.В. закінчила художне училище Грекова та Харківську Академію по спеціальності художник скульптор-викладач. На сьогоднішній день вона викладає у дитячій художній школі та є автором рел’єфної композиції до Дня міста “Пектораль Мозолевського”. У 2020 році відбулась персональна виставка у музеї Верещагина, у тому ж році Макаєва Н.В. була нагороджена премією “Зірка року”.

В работі виставки прийняли участь викладач Миколаївського будівельного коледжу КНУБА Пантелейчук С.В. та студентки гр. АР-304 Курбатова М. та Ремез Я. Пантелейчук С.В. розповів о творчості своєї учениці Макаєвої Н. а також об учнях, які також продовжують свій професійний рівень в архітектурі, а саме:

Ермоленко Даша, Камінський Тарас та Якимчук Наталья (Київська академія архітектури). Стоєва Даша (Харківська академія архітектури), працює у американській будівельній компанії, Царева Людмила (КНУКіМ, Львівська аспірантура), працює художником-викладачем, Кардаш Олена, дизайнер-архітектор, Перцула Евгеній (Одеська академія архітектури).

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар