Загальна інформація
Реєстрація

Дистанційне засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування

15 грудня 2020 року на базі Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Миколаївської обласної ради було проведено дистанційне засідання методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування ЗФПО Миколаївської області, в якому приймали участь представники від тринадцяти ЗФПО міста та області.

Технічна підтримка, організація та ведення заходу виконано силами викладачів циклової комісії інженерії програмного забезпечення МБК КНУБА – головою МО Круковською В.О., викладачами Маламан А.Ф. та Берко О.В – http://inform-metod-mk.ucoz.ua/

Традиційно на заході виступила Круковська В.О. з доповіддю «Планування та облік роботи методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування закладів фахової перед вищої освіти Миколаївської області».

Головними задачами МО є  вивчення педагогічного досвіду, експериментальних напрацювань викладачів різних ЗФПО в педагогічній галузі. В наш складний час актуальною темою для обговорення є викладання в умовах карантину, в умовах дистанційного та змішаного навчання. Саме тому було представлено доповідь викладача-методиста, спеціаліста вищої   категорії Маламан А.Ф. за темою «Організація дистанційного навчання закладом освіти.  Переваги та недоліки дистанційного навчання».

За розміщення інформації на сайті методичного об’єднання щодо проведення та організації заходу відповідала викладач Берко О.В.

Зі свого боку викладачі та методист, Валентина Анатоліївна Феніна,  Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Миколаївської обласної ради, які були першими в новому для нас форматі проведення дистанційного засідання, професійно і якісно виконали свої обов’язки щодо підготовки та організації заходу.

Висловлюємо подяку всім викладачам методоб’єднання, які знайшли можливість і бажання долучитись до роботи семінару-онлайн, всім викладачам  і адміністрації  Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Миколаївської обласної ради.

Дякуємо колегам за змістовну роботу, професійне спілкування, думки та ідеї. Від щирого серця бажаємо всім нам мира, здоров’я, творчого натхнення, плідної співпраці!

Сертифікати

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар