Загальна інформація
Реєстрація

Семінар – дискусія “Пластик, що нас оточує: “за” чи “проти” в рамках роботи клубу молодих і креативних “Територія науки”

25 лютого викладачі Лисак С.І.та Каральна Н.О. зі студентами груп АР-204 та БМ-206 побували на семінарі – дискусії “Пластик, що нас оточує: “за” чи “проти” в рамках роботи клубу молодих і креативних “Територія науки”. Головний спеціаліст екологічної інспекції Миколаївської області Суворов І.В. наголосив на актуальності питання. Доктор фізико – математичних наук, професор Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Лисенков Е.А розповів про технологію виробництва, класифікацію пластмас, технологію виробництва та використання полімерів у повсякденному житті. Викладач науково та доступно розповів про такий відомий невідомий пластик. Доктор філософії, директор Медичного інституту Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Грищенко Г.В. та завідувачка кафедри екології Медичного університету Григор’єва Л.І. ознайомили з проблемами екологічного моніторингу забруднення навколишнього середовища та актуальності вирішення проблем забруднення довкілля, підкреслили важливість екологічного виховання молодого покоління. Студентка факультету агротехнології Миколаївського національного аграрного університету Парнак О.Є. висвітлила проблеми переробки пластмас в Україні, а також звернула увагу на досвід роботи з побутовими відходами країн ЄС та підкреслила, що існують шляхи вирішення проблем, пов’язаних з утилізацією пластику.
Після виступів студенти мали можливість поспілкуватись, задати питання і послухати кваліфіковані відповіді виступаючих. Студенти ознайомились з новими науковими, науково – популярними та довідковими виданнями з фондів бібліотеки, представленими на виставці “Антропогенне забруднення довкілля”.

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар