Загальна інформація
Реєстрація

Благодійний марафон до Дня Святого Миколая

18 грудня 2019 року напередодні Дня Святого Миколая студенти, співробітники та випускники Миколаївського будівельного коледжу взяли участь у благодійному марафоні, організованому викладачем Поповою О.В., завідуючою бібліотекою коледжу Колосович Т.І., а також класними керівниками груп другого курсу відділення будівництва Басовською В.М. та Боднійчуком Д.А. Завдяки студентам, співробітникам та друзям коледжу було зібрано велику кількість дитячих речей, іграшок, сформовано 96 солодких подарунків , а також зібрано 3587 грн які було передано випускнику нашого коледжу Зубкову Сергію, для лікування його онкохворої доньки Зубкової Вікторії.
Солодкі подарунки, речі та іграшки представники колективу, студентів та випускників коледжу доправили до Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи для дітей з особливими потребами, де були запрошені на святковий концерт.
Випускником коледжу Колосович Максимом та його друзями було придбано новорічні подарунки та два ящика бананів для дітей, які знаходяться на лікуванні у відділенні онкогематології в обласній дитячій лікарні. Батькам діток, які знаходяться на лікуванні у даному відділенні випускниками було передано 600₴ США та 1000 гривень, а також залишили 460 грн на потреби відділення. Також випускники придбали по два ящика мандарин, апельсинів, бананів та яблук, які передали для діток з особливими потребами. Загальна сума, використана випускниками коледжу для придбання новорічних подарунків та фруктів 12000 грн.
Дякуємо всім небайдужим учасникам марафону.

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар