30 жовтня були проведенні ХІІ Миколаївські екологічні читання “Збережемо для нащадків” під патронатом Миколаївського міського голови. Тема Читань 2019р. – “Європейські напрямки екологічного розвитку міста Миколаєва та інших міст України”. На цих пленарних засіданнях були розглянуті питання:
У роботі коференції прийняли участь студенти гр. АР-203 Литвинов Ростислав, Гребінник Марія, Ярошенко Лоліта, Плехова Вікторія та Глощанюк Анастасія разом з викладачем Литвиненко І.С. Вони презентували новий міський проект “Street-аrt”. Цей проект направлений на приведення в порядок прибудинкової території.
31 жовтня 14 студентів гр. АР-203 прийняли участь у воркшопі з розмальовування екоторбинок.















This Post Has 0 Comments