Загальна інформація
Реєстрація

Студенти МБК КНУБА відвідали Южноукраїнську атомну електростанцію

23.10.2019. Сучасна підготовка напрямів ЕЛЕКТРОМЕХАНІКІВ та МЕХАНІКІВ охоплює широкий спектр знань, що нагадує олімпійські змагання технологій та засобів навчання. Час стрімко несеться уперед. Кожен рік з’являються нові стандарти та нормативи, вимоги до спеціалістів становляться жорсткіше.
Миколаївський будівельний коледж КНУБА оперативно реагує на вимоги виробництва та суспільства Миколаївської області. Викладачами коледжу у рамках впровадження дуальної освіти та перспектив розвитку атомної енергетики регіону, було проведено виїзний семінар для здобувачів освіти нашого навчального закладу до Південно-українського енергетичного комплексу, а саме відвідування та проведення практичних занять на виробничих площадках Южноукраїнської атомної електростанції, Ташликської ГАЕС та Олександрівської ГЕС.
Як працює електростанція? Як побудовано ядерний реактор? Що таке гідро – та гідроакумулююча станції та чим вони відрізняються?
Майбутні Спеціалісти, завдяки плідній співпраці висококваліфікованих інструкторів Навчально-тренажерного центру, співробітниками ДП «НАЕК «Енергоатом»» ВП ЮАЕС та викладачами коледжу, не тільки дали відповіді на всі питання, та мали змогу отримати заняття на масштабних макетах реакторів, генераторних установках, тощо. А, також на повномасштабному тренажері – точної копії блочних щитків керування атомними енергоблоками.
Наш коледж – лідер з підготовки Спеціалістів від проектування фундаменту до запуску сучасного виробництва. Миколаївщина – рухаємось разом!

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар