Загальна інформація
Реєстрація

Студенти гр. КН-107 відвідали захід “Національний герой очима молоді” в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва

22 жовтня студенти гр. КН-107 з викладачами Каральною Н.О., Ісаковою О.В та Боднійчуком Д.А відвідали захід “Національний герой очима молоді” в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва.
У бібліотеці студенти нашого коледжу та Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв могли ознайомитися з тематичною виставкою літератури. Мали змогу ознайомитися з активно функціонуючою мережею патріотично- спортивних таборів різних регіонів України, таких як “Джура”, “Слобожанин”, “Азовець” в затоці Верблюд, “Північний корпус” які проводять вишкіл у 6 змін для молоді віком 6-17 років. Табір у Запоріжжі займається туристичними сплавами, мандрівками на острів Хортиця. Напрям роботи табору “Північний” – виживання у природі, табору в Закарпатті – рятувальна та пожежна справа. В північному таборі є центр активного відпочинку: скеледром, мотузковий парк. Хлопці та дівчата долають смуги перешкод,
Два роки існує табір “Білобережжя Святослава” на Кінбурнській косі. Молодь допомагала патрулювати узбережжя. Існує проект “Школа домедичної допомоги”. В Очакові реалізували проект “Нащадки вільних” з відвідуванням 73 прикордонного морського центру підготовки прикордонників.
Студенти слухали Данила Майорова, в минулому представника Пласту, представника громадської організації “Юнацький корпус”. Представники організації проводять уроки мужності у школах. Плануються всеукраїнські національно – патріотичні змагання “Сильна нація”, планується проект “Екошкола”, де йтиме мова про екологічну свідомість, сортування сміття, тренінги Школи патріотичного виховання для викладачів.
Під патронатом Міністерства молоді та спорту проводиться спортивно – патріотично гра “Сокіл-Джура”.
Влітку 2020 року планується гра “Джура – гвардієць” для команд старшокласників.
Дизайнер Катерина Ярошенко, яка була у зоні бойових дій, розробила перший випуск розмальовок на патріотичну тематику. У другому випуску вже були наклейки- стікери, цікаві для дітей, третій випуск святковий, присвячений прийдешнім святам.
Студенти задавали питання, цікавились деталями розповіді.

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар