18 жовтня 2019 року була проведена конференція по підсумкам технологічної практики групи АР-404 спеціальності “Архітектура та містобудування”. На конференцію були запрошені студенти груп АР-203 та АР-304. Була проведена презентація виконаних реальних практичних завдань стосовно реконструкції, благоустрою та проектування будівель у м. Миколаєві. Співпраця проектних організацій і студентів коледжу дає можливість ближче ознайомитися із професією архітектора, поліпшити навички роботи в комп’ютерних програмах. В роботі конференції прийняли участь викладачі Литвиненко І.С., Комогорцева О.П., Бондарева Т.Д.
Підсумки конференції підвела завідуюча відділенням “Будівництва та архітектури” Волчо Руслана Іванівна.









This Post Has 0 Comments