Загальна інформація
Реєстрація

Виховна година на тему «Ніколи знову…», присвячена роковинам початку Другої світової війни

17.09.2019 в групах КН-107 (кл. керівник Ісакова О.В.) і КН-307 (кл. керівник Круковська В.О.) відбулась виховна година на тему «Ніколи знову…», присвячена роковинам початку Другої світової війни.
Друга світова війна почалася 1 вересня 1939 року і тривала до 2 вересня 1945 року.
Студенти зустрілися з головою Миколаївського меморіалу товариства політв’язнів і репресованих Юрієм Зайцевим, котрий розповів про підпілля ОУН на Миколаївщині у роки Другої світової війни та необхідність вшанувати пам’ять тих, хто загинув в боротьбі за вільну Україну.
Настоятель храму Святого Пантелеймону отець Іван Лещик звернув увагу студентів, на те, що головним у житті кожної людини є відповідь на питання «Що є я?». Це питання вибору між добром і злом. Творчість кожного митця повинна служити добрим справам, щоб ніколи знову не повернувся жах минулих років Другої світової.
Член громадської ліги «Україна – НАТО» Малицький Олександр Григорович закликав студентів взяти участь у конкурсі «Кругом ліси горять, а ми – насаджуємо!», де кожен учасник, залежно від власних здібностей, може запропонувати свою творчу роботу у вигляді вірша, оповідання, малюнка, презентації, інсталяції та т.ін.
Червоню лінією зустрічі є заклик до молоді творити на благо міста, на благо країни, на благо людства в цілому, щоб ніколи знову не гриміли гармати і матері не голосили за своїми дітьми. Це наш вибір.

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар