Загальна інформація
Реєстрація

Звернення до абітурієнта

Якщо ви молоді, сповнені сил, енергії та завзяття і хочете звести своїми руками власний дім, моя вам порада: їдьте  до Миколаївського  будівельного  коледжу. Тут абітурієнтів чекає денна та заочна форма навчання і, відповідно, будівельне відділення, яке  користується особливою популярністю останнім часом.
Професія будівельника завжди була і буде в ціні. До речі, багато вихованців, здобувши вищу освіту у Київському національному університеті будівництва і архітектури, повертається працювати у Миколаїв, і саме в рідний заклад.  Коледж має свої добрі традиції, так як нові покоління продовжують справу  попередніх.  Вважається, що найкращих, так би мовити, «чистих» будівельників середньої ланки готують саме у Миколаєві. Це не випадково.  Перший набір студентів для підготовки техніків – будівельників відбувся у повоєнному 1944 році. За 60 з лишком років народне господарство отримало більше 20 тисяч кваліфікованих фахівців, які сьогодні працюють на різних підприємствах будівельного комплексу України та за її межами.
Наші вихованці можуть не тільки самотужки звести будинок, а й працювати менеджерами на спорудженні котеджу, керувати бригадою з 5-10 чоловік, грамотно читати креслення, користуватися нівеліром, теодолітом, готувати розчини, визначати товщину стін, накривати дахи різними матеріалами від найновіших до перевірених часом. Теоретичні знання молодших спеціалістів тут, як правило, підкріплюють ще й робітничими професіями муляра, маляра-штукатура, лицювальника, теслі. Що то за спеціаліст, хай і молодший, якщо кельму в руках не тримає…
     «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр», «Будівництво та експлуатація будівель та споруд»,  «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання», «Експлуатація засобів механізації та автоматизації перевантажувальних робіт», «Розробка програмного забезпечення» – ось той перелік  спеціальностей для рівня підготовки молодшого спеціаліста. Напрями підготовки «Будівництво», «Машинобудування і металообробка» – рівень підготовки бакалаврів.
       Стати студентом денної форми навчання можна як після 9-ого, так і після 11-ого класів. Щоб отримати рівень підготовки молодшого спеціаліста  на базі 9 класів, треба вчитися 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів  – 2 роки і 10 місяців.  Заочники (прийом тільки після 11 класу) до омріяних дипломів  йдуть 2 роки 10 місяців.  Підготовка бакалаврів здійснюється на базі повної загальної середньої освіти протягом 3-х років 10  місяців або 1 рік 10 місяців на базі диплома молодшого спеціаліста на денному відділенні, на заочному – 2 роки 10 місяців лише на базі диплома молодшого спеціаліста.

Після закінчення навчання багато хто знову продовжує свою освіту в коледжі, тільки вже як студенти   Київського національного університету будівництва та архітектури   З цим вузом   укладено відповідні договори, від котрих виграють всі три зацікавлені сторони: студенти – економію коштів та часу, коледж – додаткову копійку, київські вузи – здібне поповнення.
… Ось такий він, Миколаївський  будівельний коледж . Нині, коли багато міст та сіл України нагадують розбурхані будівельні майданчики, кваліфікація зодчого, хай і середньої ланки, стає надзвичайно актуальною. Будувати, а не руйнувати, колись мудро говорили древні. Яке точне і влучне спостереження…

 

Телефон для довідок: (0512) 37-51-41

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply