Загальна інформація
Реєстрація

Фізичного виховання та захисту Вітчизни

Циклова комісія:  ”Фізичного виховання та захисту Вітчизни”

Фізичне виховання є найважливішою складовою гармонійного, активного, щасливого життя кожної людини. Спортсмени – це окрема каста людей, яких навчили перемагати себе, навчили боротися, йти до досягнення мети, долаючи труднощі. Доводити, що мрії кожного мають справджуватись, в той час, коли ми вдосконалюємо себе як ззовні, так і внутрішньо.

Колишніх спортсменів не буває. В нас тече особлива кров, яка допомагає кожному боротися за кращі оцінки, за кохання, за сім’ю, за кращу роботу, за справедливість, за життя.

Основним завданням фізичного виховання є оздоровлення та зміцнення опору організму до умов зовнішнього середовища. Завдяки фізичному вихованню студенти мають змогу бути енергійними, активними, врівноваженими та впевненими в собі.

Завдання викладача фізичного виховання: особистим прикладом, своєю вдачею та енергетикою запалити серця студентів, навчити техніці виконання вправ, техніці та правилам ігор та вміти заохотити до самостійних занять фізкультурою і спортом.

За 75 років існування Будівельного коледжу(технікуму) змінилося багато викладачів і студентів. Але кожен викладач пам’ятає своїх вихованців, які росли і мужніли на його очах. Кожен студент пам’ятає свого улюбленого викладача, з яким можна було добре поговорити і хотілося більшого у нього навчитися.

Викладачі физичного виховання МБК (1944-2019)

Фото студентів – спортсменів, які навчалися в МБК

Кожен має свободу вибору. Викладачі фізичного виховання вибрали найцінніше – здоров’я.

Ми любимо життя, любимо людей, любимо свою роботу. У нас світяться очі, є жага до життя, тому що нас надихає молодь.

Ми завжди будемо вдячні своїм студентам за можливість бути разом з ними енергійними, молодими, сильними, відповідальними.

Повна версія презентації циклової комісії фізичного виховання та захисту Вітчизни

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар