Загальна інформація
Реєстрація

Соціально-гуманітарні дисципліни

Комісія соціально-гуманітарних дисциплін

На сьогоднішній день комісія складається з п’яти висококваліфікованих викладачів, які постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації на курсах, тренінгах, майстер-класах з питань сучасної проблематики  та нових тенденцій освітнього простору.

Викладачами комісії викладається 9 дисциплін соціально-гуманітарного циклу. Викладачі систематично беруть участь у виховній роботі та громадській діяльності навчального закладу.

Андрієнко Галина Степанівна – голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін, провідний фахівець з профорієнтаційної роботи випускників, має кваліфікацію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання  – «викладач-методист». Працює в коледжі з 1997 року. Започаткувала в навчальному закладі щорічний конкурс «Кращий студент року». Постійно займається популяризацією навчального закладу на рівні міста та області.

Смирнова Антоніна Олександрівна – заступник директора з виховної роботи, має кваліфікацію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання – «викладач-методист». Працює в навчальному закладі з 1985 року.  Займається науковою діяльністю. Щорічно на базі коледжу організовує ряд заходів, направлених на співпрацю коледжу з митцями міста та області. Займається оформленням картинної галереї коледжу та організацією пересувних виставок з фондів музеїв міста.

Щербина Олексій Вікторович – заступник директора з навчальної роботи, має кваліфікацію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання – старший викладач. Працює в коледжі з 2003 року. Займається науковою діяльністю. Велике значення надає працевлаштуванню студентів-випускників. Систематично проводить практичні конференції та зустрічі студентів випускних груп з потенційними роботодавцями міста та області.

Попова Ольга Вікторівна –  має кваліфікацію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання – старший викладач. Працює в коледжі з 2002 року. Являється ідейним керівником ряду заходів «Автограф на пам’ять». Запровадила у практику навчального закладу систематичну благодійницьку діяльність.

Слуцька Ірина Миколаївна – має кваліфікацію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання – старший викладач. Працює в коледжі з 2004 року. Впроваджує в своїй педагогічній діяльності проектні технології, керує творчою та дослідницькою роботою студентів.

Цей пост має 0 Коментарів

Залишити коментар